Watson-Marlow Danmark


Salgstjenester

Henrik Corneliussen

Factory Sales Manager

Tel.: +45 57 68 54 04 

 

henrik.corneliussen@wmftg.com


Henrik Esmark 

Regional Area Manager

Tel.: +45 57 68 54 12 

henrik.esmark@wmftg.com

Branislav Mitrovic

 

Regional Area Manager

 

Tel.: +45 57 68 54 20

branislav.mitrovic@wmftg.com

Vivian Nielsen 

Order Handling
 
Tel.: +45 57 68 54 23 
vivian.nielsen@wmftg.com

Matthias MIkkelsen

Regional Area Manager


Tel.: +45 57 68 54 07  
matthias.mikkelsen@wmftg.com

Bo Christensen


Regional Area Manager
Tel.: +45 57 68 54 06
bo.christensen@wmftg.com

Carsten Suhr

Service Manager


Tel.: +45 88 87 17 40
Tel. direct: +45 88 87 17 41
carsten.suhr@wmftg.com
service.flexicon@wmftg.com

Stig Bundgaard Madsen 

Service Engineer
Tel.: +45 88 87 17 40
Tel. direct: +45 88 87 17 45
stig.madsen@wmftg.com
service.flexicon@wmftg.com

Kristian I. K. Petersen

Service Engineer
Tel.: +45 88 87 17 40
Tel. direct: +45 88 87 17 44
kristian.petersen@wmftg.com

service.flexicon@wmftg.com

Niels ChristiaKristian I. K. Petersenn Rohde

Service Engineer
Tel.: +45 88 87 17 40
Tel. direct: +45 88 87 17 40
niels.christian.rohde@wmftg.com
service.flexicon@wmftg.com

Steffen Olsen 

Service Engineer
Tel.: +45 88 87 17 40
Tel. direct: +45 88 87 17 43
hans-henning.aschwege@wmftg.com
service.flexicon@wmftg.com
  • Find et produkt

  • Find en lokal kontakt

  • Hjælp og vejledning

    For hjælp eller rådgivning, venligst kontakt os på:

    Kundeservice +45 43 94 00 65:

    Du kan også sende os en e-mail eller finde din nærmeste forhandler